Peldbaseins "Neptūns"

Ogres Komunikācijas - Peldbaseins Neptūns

Pašvaldības aģentūras "Ogres komunikācijas" struktūrvienības "Neptūns" telpās apmeklētājiem ir pieejami divi peldbaseini - Lielais un Mazais jeb bērnu baseins.

Lielā peldbaseina ietilpība ir 680 kubikmetri ūdens. Tas ir lieliski piemērots peldēšanas entuziastiem, ūdens aerobikas mīļotājiem, sportistiem un garu pelžu cienītājiem.
Baseins ir 25 metru garš un 11 metru plats. Dziļums sasniedz 4 metru atzīmi baseina dziļākajā vietā un 1,4 metrus - seklākajā.
Tajā darbojas 4 celiņi, kas ļauj izbaudīt patīkamu un netraucētu peldi ikvienam baseina apmeklētājam. Ūdens temperatūra ir no 26 līdz 30 grādiem.

Mazā jeb bērnu baseina ietilpība ir 54 kubikmetri ūdens, kas galvenokārt ir paredzēts un piemērots pirmsskolas un sākumskolas bērnu peldētprasmes apgūšanai. Bērnu baseins ir 10 metru garš un 6 metrus plats, bet baseina dziļums - 0,8m. Ūdens temperatūra tajā ir no 28 līdz 32 grādiem.

Abus baseinus plaši izmanto Ogres novada pašvaldības izglītības iestādes, organizācijas, sporta klubi, biedrības, kā arī Ogres pilsētas un novada iedzīvotāji.

Papildus apmeklētājiem šobrīt ir pieejama Tvaika pirts.

Ogres peldbaseinā peldēšanas nodarbības mazuļiem