PA "Ogres komunikācijas" aicina darbā

NAMU PĀRZINI

Atrašanās vieta:

Akmeņu iela 43, Ogre, Ogres nov.

Ogres novada pašvaldības aģentūra “Ogres komunikācijas” (reģ. nr. 90010402651) aicina darbā NAMU PĀRZINI, (profesiju klasifikatora kods 5153 01)

Darba pienākumi:

uzraudzīt dzīvojamo namu un pašvaldības dzīvokļu pārvaldīšanu un uzturēšanu kārtībā;

gatavot un slēgt īres līgumus;

kontrolēt noslēgto īres līgumu saistību izpildi,

iedzīvotāju iesniegumu izskatīšana un atbilžu sagatavošana;

citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

augstākā izglītība;

prasme strādāt ar datoru (MS Word, Excel) un informācijas tehnoloģiju sistēmām;

precizitāte darbu izpildē, augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes prasmes;

spēja risināt nestandarta situācijas;

valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;

Piedāvājam:

pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;

atalgojumu 935.00 EUR pirms nodokļu nomaksas;

veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Dokumenti iesniedzami:

Elektroniski uz e-pasta adresi info@ogreskomunikacijas.lv ar norādi „Namu pārziņa amata vakance”  līdz 2023.gada 31. maijam (ieskaitot).

 Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties, rakstot uz e-pasta adresi: info@ogreskomunikacijas.lv vai zvanot uz 65049102.

Pretendentiem jāpiesakās līdz 31.05.2023.